View kanban bootstrap (1.0.25) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Medium
mn: Дундаж
