View kanban bootstrap (1.0.25) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
