View kanban bootstrap (1.0.25) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: Medium
ps: منځنى

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: Collapse
ps: غونډول
