View kanban bootstrap (1.0.25) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Priority
ru: Приоритет

en: On
ru: Вкл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: History
ru: История

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Medium
ru: Средний

en: Desc
ru: По убыванию

en: Task
ru: Задание

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Date field
ru: Поле даты

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Apply
ru: Применить

en: Loading
ru: Загрузка

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Assign to
ru: Назначить ответственным

en: Select date
ru: Выберите дату

en: Point
ru: Точка

en: List field
ru: Отображение

en: Urgent
ru: Срочно

en: Progress
ru: Прогресс

en: Collapse
ru: Свернуть

en: Asc
ru: По возрастанию
