View kanban bootstrap (1.0.25) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
