View kanban bootstrap (1.0.25) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: History
si: ඉතිහාසය
