View kanban bootstrap (1.0.25) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Priority
sk: Priorita

en: On
sk: Zapnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolené

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Medium
sk: Stredná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Date field
sk: Dátum

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Apply
sk: Použiť

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Asc
sk: Vzostupne
