View kanban bootstrap (1.0.25) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Medium
sl: Srednja

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Loading
sl: Nalagam

en: About
sl: O modulu
