View kanban bootstrap (1.0.25) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Medium
sq: Mesatar

en: About
sq: Informacione
