View kanban bootstrap (1.0.25) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: History
te: చరితం

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
