Views link area (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Language
ta: மொழி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை
