Views link area (2.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Link
th: ลิงค์

en: Views
th: ดู

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: External
th: ภายนอก

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: No transform
th: ไม่แปลง

en: Upper case
th: ตัวพิมพ์ใหญ่

en: Lower case
th: ตัวพิมพ์เล็ก

en: Link path
th: พาธลิงก์

en: Rel Text
th: ข้อความ Rel
