Views link area (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Language
lv: Valoda

en: Link
lv: Saite

en: Views
lv: Skati

en: Link text
lv: Saites teksts

en: External
lv: Ārējais

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Link class
lv: Saites klase

en: Target
lv: Mērķis

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto ceļu

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.
