Views link area (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Language
bg: Език

en: Link
bg: Линк

en: Views
bg: Изгледи
