Views link area (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Target
kn: ಗುರಿ
