Views link area (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: External
el: Εξωτερικό

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Link class
el: Κλάση συνδέσμου

en: Target
el: Στόχος

en: Capitalize first letter
el: Κεφαλαίο το πρώτο γράμμα

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου

en: Prefix text
el: Κείμενο προθέματος

en: Suffix text
el: Κείμενο επιθέματος

en: Use absolute path
el: Χρήση απόλυτης διαδρομής

en: Rel Text
el: Κείμενο rel

en: Replace spaces with dashes
el: Αντικατάσταση κενών με παύλες

en: External server URL
el: URL εξωτερικού διακομιστή
