Views link area (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Language
hu: Nyelv

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Views
hu: Nézetek

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: External
hu: Külső

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Link class
hu: Hivatkozás osztálya

en: Target
hu: Cél

en: Capitalize first letter
hu: Naggyá alakítja az első betűt

en: No transform
hu: Nincs átalakítás

en: Upper case
hu: Nagybetűs

en: Lower case
hu: Kisbetűs

en: Capitalize each word
hu: Naggyá alakít minden szót

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: Prefix text
hu: Előtag

en: Suffix text
hu: Utótag

en: Current language
hu: Aktuális nyelv

en: Use absolute path
hu: Abszolút útvonal használata

en: Rel Text
hu: A <code>rel=""</code> tulajdonság szövege

en: Replace spaces with dashes
hu: Szóközök cseréje kötőjelekre

en: External server URL
hu: Külső kiszolgáló webcíme

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
hu: Hivatkozás külső kiszolgálóra teljes webcím használatával. Például: „http://www.minta.hu” vagy „www.minta.hu”.

en: Transform the case
hu: Betűk átalakítása

en: Include destination
hu: Cél befoglalása

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
hu: Egy érkezési paraméter belefoglalása a hivatkozásba, ami visszahozza a látogatót az eredeti nézethez a hivatkozott művelet végrehajtása után.

en: Should replacement tokens be used from the first row
hu: Az első sorban lévő helyettesítő vezérjelek használhatóak

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
hu: A URL útvonalak kiírásakor hogyan kell átalakítani a szűrőérték betűit.
