Views link area (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Language
is: Tungumál

en: Link
is: Hlekkur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Upper case
is: Hástafir

en: Lower case
is: Lágstafir

en: Capitalize each word
is: Byrja hvert orð með hástaf
