Views link area (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Language
lt: Kalba

en: Link
lt: Nuoroda

en: Views
lt: Vaizdai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: External
lt: Išorinis
