Views link area (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Language
et: Keel

en: Views
et: Vaated

en: Link text
et: Lingi tekst

en: External
et: Väline

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Link class
et: Lingi klass

en: Target
et: Siht

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Link path
et: Lingi teekond

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Suffix text
et: Järelliite tekst

en: Use absolute path
et: Kasuta absoluutset teekonda

en: Rel Text
et: Rel atribuudi tekst

en: Replace spaces with dashes
et: Asenda tühikud sidekriipsudega

en: External server URL
et: Välise serveri URL

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
et: Lingib välisele serverile kasutades absoluutset URL-i: näiteks 'http://www.example.com' või 'www.example.com'.

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht
