Views link area (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Language
hr: Jezik

en: Link
hr: Poveznica

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: External
hr: Eksterni
