Views Load More (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp
