Views Load More (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Pagination
pl: Stronicowanie
