Views Load More (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Pagination
hu: Oldalszámozás
