Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Field
id: Bidang

en: Views
id: View

en: Separator
id: Pemisah

en: Option
id: Opsi
