Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
rm: prefix

en: Suffix
rm: suffix

en: Description
rm: definiziun

en: Yes
rm: gea

en: Separator
rm: segn da separaziun

en: Option
rm: opziun
