Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Option
hu: Lehetőség
