Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: Separator
it: Separatore

en: Option
it: Opzione
