Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha10) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Views
no: Visninger

en: or
no: eller

en: About
no: Om

en: 1 entry | @count entries
no[0]: 1 oppføring
no[1]: @count oppføringer

en: and
no: og

en: of
no: av

en: Dependencies
no: Avhengigheter

en: Exposed
no: Eksponert
