Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: or
ta: அல்லது

en: About
ta: பற்றி

en: and
ta: மற்றும்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
