Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Views
fr: Vues

en: or
fr: ou

en: About
fr: À propos

en: 1 entry | @count entries
fr[0]: 1 message
fr[1]: @count messages

en: and
fr: et

en: of
fr: sur

en: Numbers
fr: Nombres

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: Exposed
fr: Exposé
