Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha8) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Views
uk: Види

en: or
uk: або

en: About
uk: Про модуль

en: and
uk: та

en: of
uk: з

en: Numbers
uk: Числа

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Exposed
uk: Розкритий

en: The
uk: тхе
