Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Views
ro: Vizualizări

en: or
ro: sau

en: About
ro: Despre

en: and
ro: și

en: of
ro: din

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Exposed
ro: Expus
