Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha9) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: or
da: eller

en: About
da: Om

en: 1 entry | @count entries
da[0]: 1 indlæg
da[1]: @count indlæg

en: and
da: og

en: of
da: af

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Exposed
da: Eksponeret
