Views Organization Chart (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: About
et: Programmist

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass
