Views Organization Chart (1.0.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: About
sv: Om

en: Title field
sv: Titelfält

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass
