Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі
