Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: Go to first page
ta: முதல் பக்கம் செல்

en: Go to last page
ta: கடைசி பக்கம் செல்
