Views Pager Summary (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Summary
fr: Résumé

en: Views
fr: Vues

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page
