Views Pager Token (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: views
et: vaated

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Display a limited number items that this view might find.
et: Kuva piiratud kogus elemente, mida see vaade leida võib.

en: All items, skip @skip
et: Kõik elemendid, jäta vahele @skip

en: All items
et: Kõik kirjed

en: Offset (number of items to skip)
et: Nihe (vahele jäetavate elementide arv)

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
et: Kui määra väärtuseks näiteks 3, siis ei näidata esimest kolme elementi.

en: Display all items that this view might find.
et: Kuva kõiki elemente, mida see vaade võib sisaldada.
