Views Pager Token (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: views
fi: näkymät

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Display a limited number items that this view might find.
fi: Näytä rajoitettu määrä näkymän tuloksia.

en: All items, skip @skip
fi: Kaikki itemit, ohita @skip

en: All items
fi: Kaikki itemit

en: Offset (number of items to skip)
fi: Ohitettavien tulosten lukumäärä

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
fi: Esimerkiksi jos asetat arvoksi 3, ensimmäistä kolmea tulosta ei näytetä.

en: Display all items that this view might find.
fi: Näytä kaikki tulokset jotka tämä näkymä löytää.
