Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Center
be: Цэнтр

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Page
be: Старонка

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Show as expanded
be: Паказваць разгорнутым

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
be: Калі выдзеленая і гэта спасылка меню маюць дачынныя элементы, то меню будзе заўседы з'яўляцца ў разгорнутым выглядзе.

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
