Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Page
fil: Pahina

en: Menu link title
fil: Pamagat ng kawing ng menu
