Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Upload
ku: بارکردن

en: Page
ku: پەڕە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
