Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Center
pl: Środek

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Text Settings
pl: Ustawienia tekstu

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Page
pl: Strona

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Position
pl: Pozycja

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Unit
pl: Jednostka

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Context
pl: Kontekst

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Underline
pl: Podkreślony

en: Footer options
pl: Opcje stopki

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Tab weight
pl: Waga zakładki

en: Template file
pl: Plik z szablonem

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Przed skorzystaniem z tego pola, należy dodać jakieś inne pola. Mogą one zostać <em>ukryte</em>. Ze względu na kolejność generowania elementów widoku, pole obecne nie może korzystać z danych z pól umieszczonych w następnej kolejności. Jeśli jakieś pole zostało dodane, a nie jest tu wyświetlane, oznacza to, że należy zmienić kolejność pól.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Poniżej wyświetlone są dostępne wzorce. Wpisanie jednego z wzorców wyświetlonych po lewej stronie spowoduje wyświetlenie wartości opisanej po prawej. Niestety nie można korzystać z pól, które umieszczone są niżej od obecnego - jeśli zachodzi taka potrzeba, należy zmienić kolejność pól.</p>

en: Displays the fields with an optional template.
pl: Wyświetl pola w opcjonalnym szablonie.

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: Using the site name
pl: Nazwa witryny

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pl: Ikona kanału informacyjnego będzie dostępna tylko dla wybranych formatów widoku.

en: No menu
pl: Brak menu

en: Normal: @title
pl: Zwykły: @title

en: Tab: @title
pl: Zakładka: @title

en: Change settings for the parent menu
pl: Zmień ustawienia dla nadrzędnego menu

en: No menu entry
pl: Brak odnośnika w menu

en: Normal menu entry
pl: Zwykły odnośnik w menu

en: Menu tab
pl: Zakładka menu

en: Default menu tab
pl: Domyslna zakładka menu

en: Default tab options
pl: Domyślne opcje zakładek

en: Already exists
pl: Już istnieje

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: Show as expanded
pl: Pokaż jako rozwinięte

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
pl: Gdy opcja jest zaznaczona, a link zawiera pod sobą inne linki, menu będzie zawsze pokazywać się jako rozwinięte.

en: Overline
pl: Nadkreślenie

en: Page Number
pl: Numer strony

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.

en: Line through
pl: Przekreślenie

en: Displays the link in contextual links
pl: Wyświetla odnośnik w odnośnikach kontekstowych

en: In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
pl: W menu, odnośniki o większej wadze będą znajdowały się niżej a te o niższej wadze będą umieszczone wyżej.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pl: Maksymalna głębokość dla odnośnika i wszystkich jego potomków jest stała. Część odnośników menu może nie być dostępna do wybrania jako rodzice jeśli spowodowałoby to przekroczenie tego limitu.
