Views PDF (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Position
sk: Pozícia

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Unit
sk: Jednotka

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Bold
sk: Hrubé

en: Italic
sk: Šikmé

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Context
sk: Kontext

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Footer options
sk: Nastavenia päty

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Tab weight
sk: Dôležitosť karty

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Musíte pridať ďalšie polia pre toto zobrazenie, pred použitím tohto poľa. Ak Vám to vyhovuje, tieto polia môžu byť označené ako <em>Vylúčiť zo zobrazenia</em>. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Nasledujúce vzory nahradzovania sú dostupné pre toto zobrazenie. Použite vzor naľavo na zobrazenie hodnoty nachádzajúcej sa napravo. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia

en: No menu
sk: Žiadne menu

en: No menu entry
sk: Žiadna položka menu

en: Menu tab
sk: Záložka menu

en: Default menu tab
sk: Predvolená záložka menu

en: Already exists
sk: Už existuje

en: Show as expanded
sk: Zobraziť ako rozbalené

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
sk: Ak je vybrané a tento odkaz v menu má potomkov, menu sa zobrazí vždy rozbalené.

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sk: Maximálna hĺbka odkazu a všetkých jeho pododkazov je pevná. Niektoré odkazy v ponuke nemusia byť dostupné ako nadradené, ak by ich výber prekročil tento limit.
