Views PDF (3.0.0-alpha10) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page
hy: Էջ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Show as expanded
hy: Ցույց տալ բացված վիճակում

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
hy: Եթե ​​ընտրացանկը ընտրված է և այս ընտրացանկի հղումը ունի երեխա, ընտրացանկը միշտ ընդլայնված կլինի:
