Views PDF (3.0.0-alpha11) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Center
ms: Tengah

en: Parent
ms: Induk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Page
ms: Halaman

en: Custom
ms: Tersuai

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Menu link title
ms: Tajuk pautan menu

en: Attach to
ms: Lampirkan kepada

en: Context
ms: Konteks

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Multiple displays
ms: Pameran berbilang

en: Using the site name
ms: Gunakan nama laman

en: Show as expanded
ms: Tunjukkan sebagai terkembang

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
ms: Jika terpilih dan pautan menu ini mempunyai anak, menu tersebut akan senantiasa muncul terkembang.

en: Shown when hovering over the menu link.
ms: Ditunjukkan apabila berlegar atas pautan menu.
