Views PDF (3.0.0-alpha11) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
