Views PDF (3.0.0-alpha11) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Menu
sq: Menuja

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: Context
sq: Konteksti

en: About
sq: Informacione
